Haradinaj reagon kundër raportit të ‘’Freedom House’’

Ish-presidenti Hashim Thaçi dhe ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, janë etiketuar si figura të lidhura me krimin dhe korrupsionin në Kosovë, në raportin e fundit për demokracinë, të organizatës amerikane ”Freedom House”. Ish-kryeministri dhe kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ka reaguar përmes një postimi në rrjetin social ‘Facebook‘, pasi emri … Vazhdoni me leximin e Haradinaj reagon kundër raportit të ‘’Freedom House’’